Posts by 1453

  Oyunla ilgili bir kaç önerim olacak


  1- Oyunda temel faaliyetlerden birisi inşaat. Hangi ırktan olursa olsun inşaat olmazsa olmaz. Bu temel işlev için sadece Meksikalı ırkına 2 inşaat kuyruğu verilmesi yerine tüm ırklara 2 inşaat kuyruğu hakkının verilmesi diğer ırkların tercih edilmesini artıracaktır.


  2- Malum oyun savaş oyunu ve sürekli asker ölüyor yerine yenisi üretiliyor. Guruplar eksiliyor onun tamamlamak için uzun süreler bekleniyor. Özellikle gruplu askerleri tamamlamak işkence gibi. Hele de savaş varsa köylerde de destek yoksa asker tamiri söz konusu bile olmuyor. 5 erli kalan gurupları bozmak daha mantıklı geliyor. Bu bağlamda gruplu askerleri tamamlamak da külçe ile yapılabilse savaş zamanlarında herkesin çok işine yarayacaktır hammadde olduğu sürece kişiler aktif savaşın içerisinde kalacaklardır. bu da oyunu takip eden kişi sayısını artırabilir.


  Sayılarımla


  1453

  Sayın oyun yöneticilerimiz bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Belki yazmam gereken yer burası değil ancak nereye yazacağımı bilmediğim için buraya yazmak, sohbet ortamında cevap almak istedim.


  Şimdi malum teknoloji gelişti ve herkeste akıllı telefonlar var. hem ev hattından hem mobil hattan oyuna girme imkanı var. Yeni serverler açıldığında mobil hattan ayrı hesap ev hattından ayrı hesap açıp esas oynayacağı hesabı sürekli hammadde ve asker konusunda desteklemesi mümkün. Bu durumda kural ihlali oluyor mu? herhangi bir ceza alır mı?


  Teşekkürler

  Selamlar

  Oyunla ilgili bir düzeltme gerekli

  Şimdi serverlere hesap açıp başlarken uygulama hesap açılıyor ve daha sonra aktive ediliyor. Bu durum özellikle serverler yeni açıldığında haksız rekabete yol açıyor. Şöyle ki: İttifaklar Servere başlıyor ve aralarından 2-3 kişiyi belirleyip onlarca yeni hesap açtırıp kendi ana hesaplarına hammadde akışı sağlıyorlar. Bu da haksız ve hızlı bir yükselişe yol açıyor. Hakkıyla oyuna emek verenler geride kalıyor.


  Sistem hesap açılışında kullanılan mail adresinin doğruluğuna bakmadan direk hesabı açıyor. Böylece açılan sahte hesaplar hiç aktive edilmeden kullanılıp hammadde akışı yapılıyor. Bunun yerine sistem hesap açılmadan önce aktivasyon işlemi istese ve aktive edildikten sonra hesap açılırsa bu tür haksız rekabetin önüne geçmek için ciddi bir iş yapılmış olur.


  Bu sağlanırsa oyun takımının da işleri önemli bir ölçüde azalmış olur. Tamamen sona ermez ancak ciddi bir önlem olur


  Saygılarımla


  1453 - Mustafa

  Adminim, SGO um bana yardım edin

  Kapanan serverlerden gelen külçe kodları geçersiz diyor

  Ticket yolladım ancak kodlar doğru dediler

  O kodları nasıl kullanacağım

  Her zamanki külçe aldığımız yerde kupon kotrol et kısmından mı?

  yardım edebilir misiniz

  Adminim kapanan serverlerde kalan küleler ile ilgili kodlar gelmişti. O kodlar geçersiz diyor. Bunun için ne yapmalıyız

  10 Ağustos Cuma günü x10 hız ile yeni Server açılıyormuş.

  Cuma sabahı sunucuların kesin başlangıç saati verilecek.
  Daha fazla bilgi için forumu takip etmeye devam edin :)