Posts by temary

  Milí hráči,


  v piatok, 10.8., štartuje nový cz speed server.


  Zrýchlenie - 10x


  Prajeme Vám príjemnú hru


  Wildguns.cz tím

  Zdravím všetci!


  Máte šancu získať viac nugetov! Dňa 21. 7. 2018 !


  Dostanete naviac +30% nugetov pri každom nákupe celý deň! (local time)


  Buďte pripravení a užite si to!


  Wildguns.cz tím

  Zdravím všetci!


  Máte šancu získať viac nugetov! Dňa 6.7. 2018 !


  Dostanete naviac +20% nugetov pri každom nákupe celý deň! (local time)


  Buďte pripravení a užite si to!


  Wildguns.cz tím

  Zdravím všetci!


  Máte šancu získať viac nugetov! Dňa 18. 6. 2018 !


  Dostanete naviac +30% nugetov pri každom nákupe celý deň! (local time)


  Buďte pripravení a užite si to!


  Wildguns.cz tím

  Zdravím všetci!


  Máte šancu získať viac nugetov! Dňa 2. 6. 2018 !

  Dostanete naviac 50% nugetov pri každom nákupe celý deň! (local time)


  Buďte pripravení a užite si to!


  Wildguns.cz tím

  Milí hráči,


  Vzhledem k problémům s naším poskytovatelem platebních služeb musíme vypnout platby skrze online bankovní převody v našem českém obchodě. Omlouváme se za způsobené komplikace a doufáme, že brzy najdeme vhodné řešení.


  Prozatím doporučujeme uživatelům, kteří využívali online bankovní převody, aby se podívali na nabídku PayPal, který rovněž lze provázat s bankovním účtem.


  Ještě jednou se omlouváme za způsobené problémy a věříme, že situaci chápete.


  Váš Gameforge tým pro platby

  Vojenské jednotky


  :?: Nejde mi na vesnici zaůtočit


  Každý hráč má ochranu nováčka 7 dní a pokud na něho nejde zaútočit bude to možná právě tím - stačí položit myšku na vesnici na mapě už to uvidíte i s datumem a časem do kdy ochrana platí a nebo po kliknutí na vesnici se vám otevře okno s informacemi o vesnici a tam bude napsáno: Tento hráč má ochranu nováčků


  Špatně útok posíláte - Nestává se to často, ale i takové případy se najdou. Hráči někdy píšou, že mají zvolené jednotky a potvrdí útok a on neodejde a nic se neděje. Je potřeba zvolit jednotky a dát OK a pak se vám ukáže ještě hláška kolik jednotek posíláte a kam a jak dlouho tam půjdou a pak je potřeba dát znova OK :!: a právě toto řada z hráčů neudělá. Je to opravdu banální chyba, ale stává se.  :?: Poslal jsem špehy, ale nic nezjistili


  Špeh sám o sobě nic nezjistí pokud nemáte proveden výzkum špehování - Musíte prvně vyzkoumat schopnosti špehů v akademii. Když na akademii kliknete máte tam 3 záložky. První je klasicky pro stavění budovy. Druhá slouží pro výzkum a vylepšování jednotek a třetí pro ostatní výzkumy. Výzkum schopností špehů najdete právě v ostatních výzkumech kde je je část špionáž s obrázkem dalekohledu. Tam máte i napsáno na jakém stupni výzkumu dokážeže váš špeh odhalit u nepřítele třeba suroviny, jednotky nebo budovy.

  Nezapomínejte na výzkumy špehů a pamatujte, že v každé vaší vesnici musíte pokud v ní stavíte špehy provádět i tento výskum.

  Obilí


  :?: Mám málo obilí a nemůžu stavět co s tím?


  Obilí a jeho spotřeba jsou důležitý faktor ve hře. - Nesmíte hned ze začátku podcenit výstavbu obilných farem je to důležitý prvek pro další hru. Pro navýšení produkce obilí samozřejmě pomůže pouze stavět obilné farmy a v pozdější fázi pomůže postavit mlýn a pekármu. Pokud nemáte dost obilí nemůžete nic postavit ani vytrénovat.  :?: Proč mi klesá produkce obilí ve vesnici?


  Každá postavená budova a vyrobený voják spotřebovává obilí a čím více stavíte tím větší spotřeba bude. - Spotřeba obilí se zobrazuje ikonou přeškrtnutého klasu u každé budovy nebo jednotky. Příklad: Pokud postavím 10 lučišníků vzroste mi spotřeba obilí ve vesnici o 10 obilí za hodinu, protože každý z nich spotřebuje 1 obilí. Tím pádem se mi do sýpky ukládá o 10 obilí za hodinu méně než doposud a časem se může stát, že budu mít skladem málo obilí a budu muset počkat než se mi nahromadí a až pak budu moci stavět. Je proto zapotřebí obilnou produkci hlídat a navyšovat.


  Budovy - výstavba, význam a vše kolem


  Základní info než položíte otázku.


  :?: Nejde mi postavit určitá budova


  Každá budova potřebuje pro svou výstavbu hlavně určený počet surovin a taky mnohdy musíte mít postavenou jinou budovu, aby jste tu další mohli začít stavět. - Pokud vůbec nemáte budovu v nabídce tak to znamená, že jste nesplnili požadavek na její výstavbu což znamená, že jste nepostavili jinou budovu, která je požadována a nebo ji nemáte na požadovaném levelu. Příklad: pro výstavbu kasáren potřebujete hl.budovu na lvl 3 jinak nemáte možnost kasárny stavět a nebudete je mít ani v nabídce. Pokud budovu už v nabídce máte určitě vás brzdí nedostatek surovin pro její výstavbu.


  :?: Kde najdu informace o budovách?


  Informace jsou pro vás připraveny a dozvíte se vše potřebné. - K tomuto slouží manuál, který najdete v levo nahoře v okně kde máte hru otevřenou. Zde jsou budovy přehledně rozděleny a popsána jejich funkce, využití a požadavky.

  Skupiny - shromaždiště, úrovně a vše kolem


  :!: Na shromaždišti můžete organizovat vojenské jednotky do skupin, takže mohou bojovat mnohem efektivněji.

  Můžete seskupit své jednotky do skupin o 50 členech. Tyto skupiny mohou získávat zkušenosti a tudíž mají výhodu nad samostatnými jednotkami. Každá úroveň shromaždiště Vám umožní vytvořit jednu skupinu.


  Základní princip fungování skupin


  Skupinu utvoříte jak je psáno z 50-ti vojáků :!: stejného typu :!: (poncho, kovboj, lučišník atd.). Nelze skupinu kombinovat tak, že v ní budete mít např. 5 zvědů 10 poncho a zbytek Conquistador. Skupina bojem získává zkušenosti, které jí narůstají a tím se stává silnější. Body narůstají počtem zabitých nepřátel soupeře a to jak útokem na něj tak když se bráníte. Takže co zabijete se vám přičte. Pošlete- li 10 skupin na 100 vojáků nepřítele a zabijete je přičte se všem 10-ti skupinám +100 bodů. Pošlete-li 15 skupin přičte se +100 všem 15-ti skupinám atd. Takže pokud zabijete 100 vojáků nalevelujete si o 100 bodů všechny své vojáky ve skupinách co se boje zůčastnili. Každá skupina může dosáhnout vylepšení až na level 5. Za každý level obdrží hvězdičku .


  Body potřebné pro dosažené úrovní 1 - 5


  Úroveň 0 ...............................0 - 200 bodů

  Úroveň 1 ............................201 - 2000 bodů

  Úroveň 2 ..................... 2001 - 7000 bodů

  Úroveň 3 ................. 7001 - 17000 bodů

  Úroveň 4 ............17001 - 35000 bodů

  Úroveň 5 ...... 35001


  Obnovování padlých jednotek


  Pokud vám padne ve skupině nějaký voják skupinu máte možnost doplnit novým rekrutem. Klasicky v kasárnách, kde se vám pod základní nabídkou pro vytváření jednotek ukáže seznam vašich poškozených skupin a u každé bude tlačítko doplnit (nebo něco podobného - zatím český název přesný neznám). Jednotka se vám po kliknutí postaví a zařadí do skupiny sama. V době kdy skupinu doplňujete ji nelze používat v útoku a pouze brání vaší vesnici při útoku na vás. Nový voják okamžitě získá zkušenost jakou má celá skupina. Pokud tedy máte po akci alespoň jednoho vojáka co ve skupině přežil celou skupinu doplníte a stále má tu zkušenosti co měla a může pokračovat v činosti.


  Ztráta zkušeností u skupin


  Tady jsou 2 způsoby jak můžete o zkušenosti skupiny přijít. Pokud vám ve skupině nikdo nepřežije zaniká možnost doplnění a tím pádem skupiny a její nasbírané zkušenosti zanikají. To samé je v případě, že skupinu rozpustíte pak zaniká a již ji neobnovíte se zkušenostma co měla, ale začínáte od nuly.

  Velitelské stanovište


  Základní princip budovy


  Zde můžete vidět podpůrné jednotky a přicházející útoky. V kostce to znamená, že zde máte 2 záložky - ÚTOKY a JEDNOTKY.

  V záložce útoky můžete sledovat své jednotky, které jsou v pohybu. Vidíte kde jste je poslali a odkud se vrací a je možno stornovat do určité doby i poslaný útok pokud u něj máte což je někdy celkem důležitá funkce, když se v odesílání spletete apod. Také zde uvidíte všechny útoky, které se valí na vaší vesnici od nepřátel


  V záložce jednotky můžete vidět kde všude své jednotky máte poslané na podpory a taky si je stáhnout domů když je potřebujete a nebo už tam kde jsou nejsou potřeba.

  Taverna, osadníci a vozy


  :!: Tady je to místo, kde se odehrávají veškeré pijatiky. To samozřejmě nezvyšuje jen odvahu lidí a počet ostrých hochů s dechem smrdícím po whisky, ale umožňuje Vám i vyrábět alkohol. Každé vylepšení taverny zvyšuje Vaši produkci alkoholu. Což přesněji znamená, že zde můžete vyrobit osadníky pro založení nové vesnice a nebo postavit vůz s alkoholem a s jeho pomocí ukrást vesnici nepříteli, sousedovi atd.


  Základní princip fungování budovy


  Taverna má 3 sloty označené obrázkem zámku na řetězu. Jakmile dosáhnete výstavbou taverny levelu 10 nebo 15 nebo 20 slot se vám otevře a vy máte možnost začít stavět osadníky a nebo vozy s alkoholem. To znamená, že z každé vesnice můžete postavit nebo zabrat 3 vesnice nové nebo cizí.


  Postavení osadníků a založení nové vesnice


  Jakmile máte otevřený slot v taverně můžete se pustit do výstavby osadníků. Pro výstavbu nové vesnice je nutné postavit 3 osadníky a dole v taverně se vám oběví možnost výstavby každého zvlášť. Nemusíte tedy šetřit suroviny na všechny 3 najednou, ale stavíte je postupně jak máte suroviny. Výstavba osadníků je cenově i časově náročná takže se na tuto akci dobře připravte. Jakmile máte osadníky postavené oběví se vám v seznamu vašich jednotek a můžete je použít a poslat založit novou vesnici. Založení je samo o sobě celkem jednoduché. Na mapě si vyberete kde chcete vesnici mít a kliknete a ukáže se vám okno se zprávou, že můžete vesnici založit a potvrdíte a osadníci vyrazí.


  Postavení vozů s alkoholem a krádež cizí vesnice


  Pokud máte vůz s alkoholem můžete ukrást vesnici nepřítele a nebo zabrat opuštěnou banditskou vesnici. Princip výstavby vozů je podobný jako u osadníků jen s tím rozdílem, že vůz se staví pouze jeden a musíte ho nejdříve vyzkoumat v akademii a mít splněno pár věcí, které je pro výstavbu potřeba mít a popisuje to manuál hry. Jakmile ho máte postavený můžete ho použít. Rozepisovat zde jak se posílají útoky a jaký je potřeba k vozu doprovod nebudu to si každý otestuje sám. Počítejte pouze s tím, že vůz musí na vesnici útočit minimálně 5x a více než se mu podaří snížit loajalitu obyvatel na nulu a vesnice se stane vaší. Vlastně tam přijíždíte a rozdáváte alkohol tak dlouho dokud všechny obyvatele neopijete a nepřesvědčíte ať se přidají na vaší stranu.


  Ostatní důležité informace


  :!: Pro výstavbu nové vesnice nebo zabrání nějaké cizí je kromě osadníků a nebo vozů s alkoholem zapotřebí mít dostatek RB rozšiřovacích bodů.


  Tyto body potřebné pro výstavbu vesnice vidíte ve slotu v taverně pod zámkem s řetězem. Ještě níže pod sloty jsou takovéto řádky:


  Aktuální produkty pro rozšíření: xxx


  Růst v této osadě za hodinu (výzkum úroveň x) x Na další úrovni: x


  Rozšiřovací body ze všech osad x


  Zde vidíte koli máte aktuálně RB bodů k dispozici, kolik vám bodů produkuje tato vesnice za hodinu a kolik máte celkově produkci v součtu ze všech vašich vesnic.


  :?: Jak získám nebo vyrobím RB body?


  Tyto body si vyrábíte v akademii v záložce různé výzkumy a sekci rozšiřování. Tady si zvětšujete level, který určuje zvýšení expanzních produktů potřebných k obsazení a založení dalších osad. Stojí to docela dost surovin, ale čím větší level tím více vám body narůstají.

  Akademie


  Základní princip budovy


  Akademie je důležitá budova každé vesnice. Na akademii se scházejí všichni chytří muži - a i ti, kteří si jen myslí, že chytří jsou - z osady a přemýšlejí o způsobech, jak vyhrát nad nepřítelem. Vylepšování akademie Vám umožní budovat nové typy jednotek. V kostce to znamená, že zde můžete provádět výzkum nových jednotek, které pak můžete začít produkovat a taky všechny své jednotky vylepšnovat jak v obraně tak útoku.
  Akademie se skládá ze 2 částí. V první záložce výzkum jednotek můžete právě vylepšovat a vynalézat své jednotky a v záložce různé výzkumy pracovat na dalších vylepšení, které vám ve hře pomůžou.


  Výzkum jednotek a vylepšování


  Zde velmi přehledně uvidíte veškeré informace o svých jednotkách. Začínáme stručným popisem jednotky a k čemu se hodí. V následující tabulce vidíte její sílu v útoku att_all.gif, sílu obrany proti pěchotě def_i.gif, sílu obrany proti jízdě def_c.gif, rychlost speed.gif, nosnost cancarry.gif a počty surovin pro výstavbu a čas výstavby.


  Následuje tlačítko výzkum a pokud máte již jednotku vyzkoumanou tak v dalších dvou řádcích již je možnost vylepšení jednotek v útoku a obraně. Vidíte zde o kolik se jednotka zlepší a kolik vás to bude stát a jak dlouho bude vylepšování probíhat. Na konci řádku je tlačítko + a zde vylepšení provedete.
  Následuje citát o jednotce.


  :!: Každá jednotka má jiné rozsahy a možnosti vylepšení a co je důležité jednotky si musíte vylepšovat v každé vesnici kde je stavíte a nestačí to pouze v jedné třeba v hlavní. :!:


  Různé výzkumy

  Zde najdete 3 důležité výzkumy potřebné pro vesnici kde akademie stojí.


  Schopnost dát si drink


  Umožní rychlejší návrat věrnosti pokud se někdo pokouší obsadit vesnici. Když zde budete vylepšovat tuto schopnost vašich obyvatel budou se vám body věrnosti, které vám vůz snažící se vaší vesnici ukrást snižuje. Vesnice má těchto bodů v základu 100 a jsou zobrazeny v základním hracím okně v liště ikonou icon_acceptance_dark.gif. Tyto body vůz tedy ubírá tím, že vám opíjí obyvatele a pokud vy si budete vylepšovat tuto schopnost vaši obyvatelé toho více snesou a vůz to bude mít složitější. Bez vynalezení "Schopnosti dát si drink" je věrnost regenerována o 1 za hodinu. S každou úrovní této schopnosti se snižuje čas o 1 minutu.


  Špionáž  Umožní Vašim zvědům zjistit více o nepřátelské osadě. Bez vylepšení vaši zvědové nejsou schopni odhalovat jednotky a budovy nepřátel.

  Máme zde 3 stupně výzkumu, které je potřeba vyzkoumat.

  Úroveň 0 => zjistit suroviny nepřítele
  Úroveň 1 => zjištění rovněž jednotek nepřítele
  Úroveň 2 => zjištění i úrovně palisád
  Úroveň 3 => jsou zjištěny úrovně všech ostatních budov


  Rozšiřování


  Určuje zvýšení expanzních produktů potřebných k obsazení a založení dalších osad. Tady máte možnost navyšování svého počtu RB rozvojových bodů, které jsou potřeba pro výstavbu nebo zabírání vesnic.

  • Užívateľské meno/prezývka/meno aliancie, by nemalo byť v rozpore s dobrými mravmi (žiadne vulgárnosti, hanlivé, drogy a rasizmus podporujúce prezývky). Útočné prezývky nebudú tolerované.


  • Multi-účty nie sú povolené. Každý hráč môže mať iba jeden účet na serveri. V prípade, že hráč bude mať viac účtov na rovnakom serveri, účty budú zablokované.


  • Na jednom účte smie hrať iba jeden hráč. Účty nesmú byť zdieľané! Užívateľ nesie za žiadnych okolností používať prihlasovacie údaje iného užívateľa. Užívateľ je povinný udržiavať svoje prihlasovacie údaje v tajnosti.


  • Využívanie proxies, botov, scriptov, alebo iných pomôcok ovplyvňujúcich hru je zakázané.


  • RMT (obchodovanie so skutočnými peniazmi) je zakázané.Užívateľ nesmie za žiadnych okolností kupovať, predávať alebo vymieňať virtuálne predmety, ktoré sa používajú v online hrách za "skutočné" peniaze.


  • Čo sa týka komunikačných zariadení (in-game správy, fórum, atď.), Užívateľ nesmie publikovať obsah, ktorý porušuje zákon, je nesprávny alebo nemorálny, porušuje ochranné známky / autorské práva, je obscénny, rasistický, násilný, pornografický, urážlivý, alebo ohováračský, obsahuje osobné údaje, alebo nepravdivo naznačuje, že sú poskytované alebo podporované spoločnosťou Gameforge.


  • Jazyk príslušného servera je vždy základný jazyk krajiny (české servery, český jazyk, akceptovaný je slovenský jazyk). Oficiálny jazyk fóra je angličtina, okrem podsekcie príslušnej krajiny. V cz podsekcii sú akceptované český, slovenský a anglický jazyk).


  • Viac informácií môžete nájsť v naších Všeobecné obchodné podmienky ktoré platia.