Çalıntı hesap bildirimleri.

 • Merhaba Sevgili Wildguns Oyuncuları :


  Hesabı çalınan oyuncunun yapması gereken işlemler:

  1- Bildiriminizi http://support.international.wildguns.org/adresini açarak ticket sistemi üzerinden yapmanız gerekmektedir.

  2- Ticket sistemini açtığınızda,destek birimleriyle iletişimi tıklayip daha sonra oyun sekmesini seçmeniz gerekiyor.

  3- Açılan pencerede bulunduğunuz sunucu kısmında hangi serverda oynuyorsaniz o serveri seçmeniz gerekmektedir.

  4- Hesap İsmi,E-mail adresi,Konu Başliği Kısımlarını doldurup, Sorunun kısmı bölümüne hangi serverde oynadiğinızı belirtip,hesabiniza ait aktivasyon mailinin ekran goruntusunu(SS) eklemeniz gerekmektedir.Eğer aktivasyon mailini silmisseniz e-postasiniza gelen oyun hesabinizin mail adresi değiştirmiştir mailini göndermeniz gerekmektedir. Maillerin ekran görüntülerini aldiktan sonra üzerinde hiçbir oynama yapmadan göndermeniz gerekmektedir.

  Örnek Ekran Görüntüsü !

  Gmail için

  AKTİVASYON KODU :

  MAİL DEĞİŞİKLİĞİ:

  ]

  Hotmail için

  AKTİVASYON KODU:

  MAİL DEĞİKLİĞİ:


  Hotmail kullanan oyuncularımız bazen hesapları için aktivasyon kodu veya diğer bildirimlerde sorun yaşayabiliyorlar. Bu durum içinde yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

  Ekran Görüntüsünün Alinmasi için Yapilmasi Gerekenler :


  a) Mail ekranınızda açıkken ; klavyenizdeki PrintScreen ( PrintScr) tuşuna basarak , ekranda o andaki görüntünün resmini cekmiş olursunuz.

  Daha sonra bilgisayarınızdaki Paint'i acip ctrl+v ile resmi yapıştırın. Dosya > Kaydet ile rastgele bir isim vererek ,dosya türünü "JPG" seçip resminizi kaydedin.  Not: SS de en önem verilen bilgiler - Adres satırının gözükmesi, mailin geldiği tarih saatin ve iletilen mail adresinin belirgin olması, SS nin tam ekran ve oynanmamış olması.


  b) Resmi bize aktarmaniz için,ticket sayfasinda en altta bulunan ekle butonuna tıklayıp,bilgisayarınıza kaydettiginiz ss'yi seçip göndermeniz gerekmektedir.


  * Resim sisteme yüklenmiyorsa eğer ( boyutunun ayarı nedeni ile) o zaman SS yi link yapıp iletebilirsiniz.

  * Aldığınız ekran görüntüsünü bize ulaştırmak için;www.tinypic.com sitesine girip;gözat'a basarak kaydettiğiniz resmi seçin."Upload Now"a bastıktan 20 saniye sonra linklerin belirtildiği bir sayfaya erişeceksiniz.Bu linklerden "Direct Link for Layouts" kutucuğu içerisinde yer alan adresi ticketinizin içine kopyalayınız.


  Önemli:

  Yanlış bilgiler veren, başkasının hesabı üzerinde çalıntı hesap gibi göstermeye çalışarak başvuru yapan, SSler üzerinde değişiklik yaparak başvuru yapan ve bunun gibi aslı olmayan başvuru yapan kişilerin, oyunla ilişkisi tamamen kesilecektir.

  Quote

  Oyun hesabınızın mail'ini kimseye VERMEYİNİZ ! Oyunlar için farklı mail adresi temin ediniz ! Münkünse GMAİL adresi kullanınız ! ve oyun ile alakalı gelen hiçbir mail'i kesinlikle SİLMEYİNİZ ! Aksi halde işlemler uzun sürer. Hesabınızın size ait olduğunu kanıtlamanız Uzun sürer.

  Prokrustes Game Admin :thumbup: